Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy v tehotenstve

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Prospešnosť
  • Farba
  • Ľahko stráviteľné

Kapsuly sú pomerne veľké, ale ľahko sa prehĺtajú, určite sa dajú aj otvoriť a nasypať do jedla alebo pitia. Prospešnosť tohto vitamínu je určite známa všetkým nastávajúcim mamičkám, zatiaľ ich užívam len krátku dobu, takže nemôžem povedať, či pomáhajú, ale sú za celkom priaznivú cenu, určite budem v užívaní pokračovať aj naďalej už len preto, že sa mi zpravidelnila menštruácia.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Pekný dizajn
  • Veľkosť tabliet

S doplnkom som zatiaľ spokojná, ale používam ho iba krátko, takže uvidíme za dlhší čas. Tablety sú tak akurát veľké, ľahko sa prehĺtajú aj s menším množstvom vody. Zdá sa mi, že sa necítim taká unavená, ale zatiaľ som nepocítila žiadnu zmenu v tvorbe mlieka

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Prehľadnosť a jednoduchosť dávkovania
  • Deklarované účinky
  • Bolo by fajn mať tento produkt v širšej sieti predajní, napr. v dm

Kapsuly sa ľahko prehĺtajú, dávkovanie je jednoduché a prehľadné. Obal výrobku sa mi páči, je príjemný na pohľad a usmievavý smajlík mi pravidelne zlepšuje náladu. Tieto kapsuly som začala užívať pred týždňom, preto bude potrebné viac času na zhodnotenie účinku. Verím však, že výrobok je kvalitný.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• jednoduché užívanie

Doplnok stravy Beggs Fertility + Pregnancy Complex užívam mesiac a určite si kúpim ďalšie balenie. Dávkovanie je pre mňa skvelé, užívam ráno s raňajkami. Kapsuly sa výborne prehĺtajú. Cítim sa dobre, mám viac energie, zlepšila sa mi pleť a mám aj lepší cyklus. zatiaľ sa mi nepodarilo otehotnieť, ale myslím, že vďaka tomuto doplnku by sa mi to mohlo čoskoro zadariť.

Overený zákazník Testuj.to Gabriela

• Obal
  • Zloženie, obsahuje potrebné vitamíny a je doplnené o lyo ovocie a zeleninu.
  • Vitamíny prišli bez originálnej papierovej krabičky

Po užívaní kapsúl sa mi výrazne znížila hladina únavy. Nepatrím do skupiny žien plánujúcich tehotenstvo, ale dojčím. Už dlhšiu dobu som cítila, že je potrebné doplniť základné vitamíny a najmä železo. Presne to tieto vitamíny splnili a pri plánovaní ďalšieho tehotenstva určite siahnem po týchto vitamínoch.

Overený zákazník Testuj.to Alexandra

• Chuť

Obal na prvý pohľad zaujme, kapsuly sú veľkosťou ok, ale niekomu by mohli robiť problém. Trochu mi vadí pachuť, ktorú cítim ešte chvíľu po prehltnutí ( avšak to sa dá očakávať pri prírodnom produkte). Počas dňa sa cítim lepšie, mám viac energie a zvládnem toho možno dvakrát toľko. :) Produkt určite objednám znova!

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• Veľkosť
  • Priehľadnosť tabliet
  • Vôňa

Z výrobku mám dobrý dojem. Veľkosť kapsúl je úplne normálna, takže sa dobre prehĺtajú. Jediné, čo by som vytkla je, že v prvých mesiacoch tehotenstva trpím nevoľnosťami a vôňa tabliet mi vadí a musím sa premáhať ich prehltnúť. Ale to je skôr spôsobené okolnosťami ako chybou výrobku.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• Veľkosť kapsúl
  • Design

Doplnok stravy Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX ma nadchol. Vyhovovala mi primeraná veľkosť a vôňa kapsúl. Taktiež ma príjemne prekvapilo zloženie, ktoré obsahuje všetky potrebné vitamíny a najmä kyselinu listovú. Jediné, čo mi nevyhovovalo, bol obal výrobku, ktorý by ma na prvý pohľad nezaujal a volila by som kontrastnejšie farby nápisov.

Overený zákazník Testuj.to Klára

• vegánske zloženie
  • zloženie

Doplnok stravy Beggs Methylfolate + myo-inositol Complex určite stojí za vyskúšanie. Veľmi pozitívne hodnotím vegánske zloženie a sympatické balenie. Kapsuly sú trochu väčšie, ale prehltnutiu nijako neprekážajú. Či majú nejaký účinok, zatiaľ neviem, každopádne pri ich užívaní nemám žiadne nepríjemné vedľajšie príznaky.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• prírodná báza produktu
  • vhodný pre vegánov
  • bez laktózy
  • veľa ďalších plusov v prípade zloženia
  • veľkosť kapsúl, ktoré sa ťažšie prehĺtajú.

Keďže som tehotná a moje telo potrebuje prísun rôznych vitamínov, rozhodla som sa vyskúšať doplnky stravy Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX. Bohužiaľ, tento doplnok mi v tehotenstve nevyhovoval a moje telo malo s jeho príjmom trochu problém. Som momentálne na začiatku druhého trimestra a nemyslím si, že problém je vo vitamínoch, ale skôr v tom, čo moje telo v daný deň prijme a čo nie. Verím, že daný produkt ocení hromada nastávajúcich mamičiek, prevažne však vegáni a ľudia náchylní na laktózu. Produkt má prírodné zložky, to je hlavne to, čo sa mi na produkte páčilo a verím, že produkt budem môcť používať aj v neskoršej fáze tehotenstva alebo po pôrode.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Gluten free
  • Vegan
  • Soja free
  • Lactose free
  • Opis zloženia na etikete
  • Kapsule mi pachnu

Kapsule sú 2 CM veľké ale celkom ľahko za prehltaju pri zapiti vodou. Dávkovanie 2 tablety denne je podľa mňa v poriadku. Môžte rozdeliť aj naraz... Zloženie je krásne popísané na etikete. Oceňujem vegan. A všetky free receptúry.
Jednoduchý obal, ktorý neruší taký typický ženský a jemný .

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Obsahuje myo-inositol
  • Vegan a bez lepku, laktózy a sóji - vhodné pre alergiky
  • Nižší obsah vitamínov a minerálov
  • Slabé spektrum obsiahnutých zložiek

Kapsule Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX sa mi celkom dobre užívali, aj keď sú to "plávajúce" kapsule, ktoré obvykle nemám rada, našťastie sú celkom malé a išli zapiť ľahko. Obsahujú myo-inozitol, ktorý považujem v príprave tela na bábätko za dôležitú zložku, ale naopak obsahujú menšie množstvo a spektrum iných vitamínov ako iné vitamíny pre tehotné. Zaujal ma aj obsiahnutý Beggs lyokomplex, ale bohužiaľ som sa nikde nedočítala, aké výhody prináša. Užívajú sa 2 kapsule denne, takže balenie vydrží maximálne na mesiac.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Veľkosť kapsúl
  • Zloženie

Veľkosť kapsúl je úplne bežná a nijako extra nepríjemná pri prehĺtaní, dávkovanie je primerané, zloženie môžem hodnotiť len ako laik a páči sa mi , balenie je veľmi elegantné nijako preplácané, takže také pekné, či sa cítim lepšie, nemôžem úplne povedať, testovacie balenie je na krátku dobu, ale myslím, že pri pravidelnom užívaní by bola Kladna zmena poznať, takže za seba môžem povedať, že som spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Zakúpený v Testuj.to

• Veľké kapsuly, ktoré sa ľahko prehĺtajú
  • Praktické, odolné balenie (sklo)
  • Vysoká cena (mesačné balenie stojí 500 Kč)
  • Malé balenie (kapsule vydržia len jeden mesiac)

Už na prvý pohľad ma mrzelo, že na českom výrobku je všetko v angličtine. Balenie je len na mesiac, čo sa mi zdá neekonomické (mali by sa používať min. mesiac pred počatím a následne min. do konca prvého trimestra). Zloženie ma tiež nenadchlo - proste klasické tehotenské vitamíny.
Kapsuly som používala 14 dní pred KET a 14 dní po KET - TT bol následne negatívny. Takže neviem posúdiť, či kapsule mohli/nemuseli mať nejaký zásadný vplyv na tento výsledok.

Overený zákazník Testuj.to Dana

• Vegánsky výrobok, bez laktózy, vyrobený v ČR
  • Žiadne negatívne hodnotenie nemám

Balenie je nenápadné a napriek tomu vyzerá pekne. Vyhovovala mi veľkosť kapsúl a dávkovanie. Veľkým plusom je, že sa vyrábajú v Českej republike a sú vegánske. Taktiež celkové zloženie mi vyhovovalo. Po mesiaci síce nepociťujem žiadnu zmenu, určite sa to ešte môže zmeniť ?

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Účinok
  • Kapsule

Keďže neviem prehĺtať kapsule, toto bola moja prvá skúsenosť s užívaním. Musela som ich otvoriť a obsah si dať na lyžičku, potom zapiť vodou. Chuťovo nič moc, ale celkovo som sa po kapsuliach cítila skvele, viac fit a plná energie, takže za mňa palec hore. Obal je lákavý.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Kapsulové dávkovanie

Doplnok stravy Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX má dobré zloženie, vyhovuje mi, že namiesto bežných práškov sú tu kapsule, ktoré sa ľahko prehĺtajú. Dávkuje sa v 2 dávkach. Po užívaní mi príde, že ranné nevoľnosti rýchlejšie ustupujú a cítim sa lepšie. Veľmi sa mi páči aj sklenené zatmavené balenie.

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Výrobok neobsahuje syntetické aditíva
  • Praktické balenie
  • Dostatočný obsah základných potrebných látok

S výrobkom som bola spokojná. Kapsuly sa ľahko prehĺtali, zanechávali len miernu pachuť, ale len na chvíľu. Jedno balenie vystačilo tak akurát a nezaberalo príliš veľa miesta na poličke. Počas užívania som sa cítila dobre, len som dopĺňala iné neobsiahnuté látky, ktoré mi chýbali (Omega 3 kapsule a teraz a v predchádzajúcom tehotenstve som musela zo zdravotných dôvodov dopĺňať viac železa).

Overený zákazník Testuj.to Marcela

• Kapsuly primeranej veľkosti
  • Bez zápachu v ústach
  • Bez laktózy
  • Veľkosť fľaše - otvor na vytiahnutie kapsuly. Jedna sa nedá vytiahnuť. A potom sa mi vysype celá hrsť

Všetko mi veľmi vyhovovalo a tehotenstvo sa podarilo. Iné doplnky som neužívala ❤️. Po kapsuliach nemám nevoľnosť.
Najmä oceňujem, že sa jedná o výrobok bez laktózy a sóje.
Celkovo som s výrobkom veľmi spokojná a odporúčam ho všetkým pred otehotnením.

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• Spôsob užívania
  • Balenie

Výživový doplnok Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX je podľa mňa dobrá voľba, pretože sa po pár dňoch užívania cítim omnoho lepšie. Obsahuje všetky potrebné vitamíny, ktoré tehotná žena, ako ja potrebuje. Som spokojná s produktom. Po prehliadke u lekára som mala lepšie výsledky,ako pred užívaním výživového doplnku.

Zobrazujem 21 - 40 zo 100 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5